1118-300B - Digitální posuvné měřítko 300 mm voděodolné IP67 s posuvovým kolečkem
  • Výrobce: Insize
  • Kód výrobku: 1118-300B
  • EAN: 6928640300295
  • Dostupnost: Skladem u dodavatele (2-4 dny)
Podobné výrobky
1108-250 - Digitální posuvné měřítko 250 mm s posuvovým kolečkem
Digitální posuvné měřítko INSIZE s rozsahem měření 0-250 mm/0-10”, dělením 0,01 mm/0,0005", model s..
1109-300W - Metric digitální posuvné měřítko, bez posuvového kolečka
Resolution: 0.01mm Buttons: on/off, zero, hold Automatic power off, move the digital unit to turn on..
1127-150 - Digitální posuvné měřítko 150/0,01 mm IP67 a Bluetooth INSIZE
1136-1002 - Digitální posuvné měřítko, délka čelisti 150mm
Resolution: 0.01mm/0.0005" Button function: on/off, zero, mm/inch, ABS, data preset Battery CR2032 M..