1118-150B - Digitální posuvné měřítko 150 mm voděodolné IP67 s posuvovým kolečkem
  • Výrobce: Insize
  • Kód výrobku: 1118-150B
  • EAN: 6928640300271
  • Dostupnost: Skladem u dodavatele (2-4 dny)
Podobné výrobky
1136-601 - Digitální posuvné měřítko, délka čelisti 100mm
Resolution: 0.01mm/0.0005" Button function: on/off, zero, mm/inch, ABS, data preset Battery CR2032 M..
1109-150W - Metric digitální posuvné měřítko, bez posuvového kolečka
Resolution: 0.01mm Buttons: on/off, zero, hold Automatic power off, move the digital unit to turn on..
1106-1503 - Digitální posuvné měřítko 1500/200 mm z nerezové oceli
1136-503 - Digitální posuvné měřítko, délka čelisti 200mm