1114-200AW - Digitální posuvné měřítko z nerezové oceli INSIZE 200 mm
  • Výrobce: Insize
  • Kód výrobku: 1114-200AW
  • EAN: 6928640300462
  • Dostupnost: Skladem u dodavatele (2-4 dny)
Podobné výrobky
1108-150W - Digitální posuvné měřítko 1-150 mm, s funkcí automatického vypnutí a s výstupem dat.
Přepínání: mm/inch, on/off, nulování; Přesnost měření ±0,02 mm; Automatické vypnutí při delší ..
1136-1002 - Digitální posuvné měřítko, délka čelisti 150mm
Resolution: 0.01mm/0.0005" Button function: on/off, zero, mm/inch, ABS, data preset Battery CR2032 M..
1130-150W - Digitální posuvné měřítko 150 mm pro leváky
Digitální posuvné měřítko INSIZE, typ pro leváky, rozsah měření 0-150 mm/0-6”, dělení 0,01 mm/0,000..
1108-300 - Digitální posuvné měřítko
Resolution: 0.01mm/0.0005" Buttons: on/off, zero, mm/inch Automatic power off, move the digital unit..