1205-1501S - Posuvné měřítko analogové
  • Výrobce: Insize
  • Kód výrobku: 1205-1501S
  • EAN: 6928640301018
  • Dostupnost: Skladem u dodavatele (2-4 dny)
Podobné výrobky
1202-150 - Posuvné měřítko s kulatým hloubkoměrem
Graduation 0.05mm/1/128" Round depth bar Meet DIN862 Made of stainless steel Satin chrome plated rea..
1208-614 - Posuvné měřítko, délka čelisti 100mm/3.9"
With fine adjustment Made of stainless steel Satin chrome plated reading surface ..
1205-2501S - Posuvné měřítko analogové
1208-1021 - Posuvné měřítko, délka čelisti 150mm